GAMAK

GAMAK

FİRMAMIZ GAMAK ANKARA BAYİSİDİR

Çözüm ortağımız Gamak, üretimi ve merkezi İstanbul Dudullu'da bulunan fabrikasında, IEC 56 yapı büyüklüğünden 450 yapı büyüklüğüne kadar ürettiği asenkron elektrik motorlarıyla sanayinin ihtiyaç duyduğu çok geniş yelpazede üretim yapmaktadır. En son IEC 450 yapı büyüklüğünün dizayn edilip imalata alınmasıyla, alçak gerilim serisinde 0,06 kW'tan başlayıp 1250 kW'a kadar üretim yapma imkanına kavuşmuştur.

Standart 3-Fazlı tam kapalı asenkron elektrik motorlarının yanı sıra GAMAK olarak amaç ve misyonlarından birisi de sanayide üretilen makine ve aksamların tahrik sistemleri için ihtiyaç duyulabilecek her türlü motor ihtiyacını karşılamaktadır. Bu amaçla uzun yıllardan beri üretmekte olduğu yüksek verimli motorlar, çok devirli motorlar, tek fazlı motorlar, içten soğutmalı IP23 motorlar, hız kontrol uygulamaları için motorlar, frenli motorlar, duman boşaltma motorları, denizcilik uygulamaları için motorlar ve amaca özel motorlar, çok geniş güç aralığında müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Elektrik motorundaki bütün parçaları tek çatı altında üreten çözüm ortağımız temel prensibi, kaliteli üretim yapmaktır. Bunun için gerekli olan güncel makina, donanım ve insan yatırımı yapılmış olup geleceğe dönük yatırımlara da devam edilmektedir.